»
HPL(اچ پی ال):
دو پروژه در دست انجام از سرامیک و HPL(اچ پی ال):
نمای پروژه اداری نیلوفر و پروژه اداری اطلس ایرانیان از ترکیب دو متریال سرامیک وHPL(اچ پی ال) می باشد که به روش نمای خشک اجرا شده است.
HPL(اچ پی ال) در قوس
 قابل استفاده بودن HPL(اچ پی ال) در قوس
HPL (اچ پی ال) قابلیت اجرا در قوس را داراست. روش نصب HPL(اچ پی ال) در حالت قوس به صورت FIX می باشد. HPL(اچ پی ال) چه با طرح ساده و چه با طرح چوب برای نمای چوبی را می توان به صورت قوس اجرا کرد
نمای پروژه بانک کشاورزی کردستان از نوع نمای خشک می باشد. درنمای پروژه بانک کشاورزی کردستان از HPL (اچ پی ال) به عنوان تنها متریال (صلب) نما استفاده شده است. نمای چوب در این پروژه با بهرگیری از HPL (اچ پی ال) طرح چوب محقق شده است. نمای این پروژه از 3000 مترمربع HPL(اچ پی ال) سفید و سبز، طرح چوب تشکیل شده است.
 

(اچ پی ال) نمای پروژه اطلس ایرانیان به اتمام رسید. HPL (اچ پی ال) در نمای این پروژه به صورت CNC می باشد. تلفیق HPL (اچ پی ال) و چوب در نمای این پروژه جلوه خاصی به نمایاین پروژه بخشیده است.

اتمام نمای پروژه نیلوفر:
نمای این پروژه به صورت نمای خشک اجرا شده است. در نمای این پروژه از سرامیک خشک  و HPL(اچ پی ال) استفاده شده است.
 از HPL (اچ پی ال) طرح چوب به منظور داشتن نمای چوب استفاده شده است، HPL (اچ پی ال) به صورت CNC در قسمت های مختلف نمای خشک پروژه به کار برده شده است.
HPL (اچ پی ال) طرح چوب در کرمان
1. استقبال از HPL (اچ پی ال) طرح چوب در کرمان :
استفاده ازHPL (اچ پی ال) طرح چوب برای نمای خشک در کرمان بسیار مورد استقبال واقع شده است.
برتریHPL (اچ پی ال) طرح چوب نسبت به سایر متریال های نمای چوب، ثبات رنگ و فرم در برابر اشعه uv  خورشید و خاصیت آنتی الکترواستاتیک می باشد
شروع پروژه ایرانیان اطلس:
پروژه بازسازی ساختمان اداری ایرانیان اطلس آغاز شد. نمای این پروژه به صورت نمای خشک می باشد و از سرامیک و HPL(اچ پی ال) استفاده شده است. پانل های HPL(اچ پی ال) در این پروژه نیز به صورت CNC می باشد و به منظور داشتن نمای چوبی از چوب در نما بهره برده شده است

پکیج نمونه کار و محصولات
پکیج نمونه کار و محصولات این شرکت که شامل کاتالوگ، CD، کالیته و نمونه HPLچ پی ال) می باشد.
در کاتالوگ به معرفی کارخانه سازنده HPL (اچ پی ال)،مزیت های استفاده از نما خشک، شیوه های نصب HPL(اچ پی ال)، نمونه هایی از پروژه های اجرا شده با HPL(اچ پی ال)به صورت نما چوب و... پرداخته شده است.
کالیته به منظور آشنایی با رنگ های متنوع HPL(اچ پی ال)و طرح چوب در پکیج قرار داده شده است.
یک نمونه از HPL (اچ پی الطرح چوب (NOVOCENTO) که پر طرفدارترین رنگ HPL (اچ پی ال)برای چوب نما است نیزدر این پکیج قرار داده شده است.
HPL(اچ پی ال) با طرح چوب
HPL (اچ پی ال) با طرح چوب:
وجود چوب در نمای ساختمان همواره خواسته مشاوران و کارفرمایان پروژه ها بوده است، برای تحقق این هدف HPL (اچ پی ال) با روکش های مختلف چوب تولید شده است.


اتمام سه نمای پروژه اداری تجاری رویال سعادت آباد:
اجرای HPL(اچ پی ال) نمای شمالی، شمال غربی وغربی این پروژه به اتمام رسید. قسمت HPL(اچ پی ال) نمای این پروژه در چهار تراز به صورت نمای خشک اجرا شده است با توجه به طراحی مشاورین پروژه

 


اتمام نمای پروژه تجاری اندرزگو
نمای پروژه تجاری اندرزگو به اتمام رسید. نمای این پروژه از متریال HPL (اچ پی ال) و کامپوزیت تشکیل شد است، که به صورت نمای خشک اجرا شده است.

 

HPL(اچ پی ال)

دپوی HPL(اچ پی ال):
برای انبار داری HPL(اچ پی ال)، HPL(اچ پی ال)ها را روی پالت های چوبی به صورت افقی قرار می دهند در این حالت پانل های HPL(اچ پی ال) تاب برنمی دارند.

پانل های HPL(اچ پی ال) دارای لایه محافظی هستند که که مانع از وارد آمدن هر گونه آسیب به پانل های HPL(اچ پی ال) می شود.


 

 


 

HPL(اچ پی ال) نمای جنوبی وشرقی پروژه تجاری اندرزگو

اتمام نمای جنوبی وشرقی پروژه تجاری اندرزگو

HPL(اچ پی ال) نمای جنوبی و شرقی پروژه تجاری اندرزگو به اتمام رسید.در نمای جنوبی این پروژه HPL (اچ پی ال) به رنگ سفید و به صورت تنها متریال نما به کار رفته است.

 

HPL (اچ پی ال)
DIGITAL PRINT رویHPL (اچ پی ال)
از دیگر قابلیت های HPL (اچ پی ال) می توان به DIGITAL PRINT روی  پانل های HPL (اچ پی ال) اشاره کرد. بدین وسیله طراح می تواند طرح مورد نظر خود را برای c، فضای داخلی و... را به صورت DIGITAL PRINT روی  پانل های HPL (اچ پی ال) ارائه دهد.

 

نمای چوب
نمای چوب ( چوب نما ) علاوه بر القای حس گرمی چوب ، زمینه تحقق مفهوم توسعه و طراحی پایدار را فراهم می آورد . نمای چوب ( چوب نما ) که الهام گرفته از محیط طبیعی است در برآورده کردن نیازهای روحی و جسمی ساکنان ( که از اصول معماری پایدار است ) ، بسیار موثر می باشد . 
HPL (اچ پی ال) چیست؟

HPL (اچ پی ال) چیست؟

HPL (اچ پی ال) مخففHigh Pressure Laminate ورق هایی است با روکش طرح چوب یا طرح های متنوع دیگر، HPL (اچ پی ال) از ترکیب لایه های سلولزی و رزین های فنولیک به وجود می آید که پس از قرار گرفتن در دمای بالای145 C و فشار 300 bar تبدیل به صفحات محکمی می شود .