»
اتمام نمای پروژه تجاری رویال:
نمای پروژه تجاری رویال سعادت آباد به صورت نمای خشک به اتمام رسید.در نمای این پروژه از 2000 مترمربع  HPL (اچ پی ال) سفید استفاده شد که در چند تراز با طرح متناسب نظر مشاورین پروژه اجرا شده است.
HPL(اچ پی ال) به صورت CNC
1. باز هم استفاده از HPL (اچ پی ال) به صورت CNC :
این بار HPL (اچ پی ال)،  CNC شده طبق نظر مشاور، در پروژه ای در اردبیل استفاده شده است. HPL (اچ پی ال)  CNC شده سفید در کنار نمای چوب جلوه خاصی به نمای این پروژه تجاری و خدماتی بخشیده است.
 1.CNC پانل های پروژه نیلوفر:
پانل های HPL (اچ پی ال) پروژه نیلوفر طبق نظر مشاور پروژه روی HPL (اچ پی ال) با طرح چوب CNC شده و به صورت نما چوب اجرا شده است.
 
 
بازدید از پروژه ها:
بازدید مدیران کارخانه pelilam ترکیه از پروژهای در دست اجرا و اجرا شده با متریال HPL (اچ پی ال) این شرکت،که به صورت نما خشک اجرا شده است.
HPL (اچ پی ال) طرح چوب
پرطرفدارترین HPL (اچ پی ال) طرح چوب
Novocento پرطرفدارترین HPL (اچ پی ال) طرح چوب در بین مشتریان این شرکت برای نما چوب می باشد. بدین دلیل نمونه ای از  HPL (اچ پی ال) Novocento در پکیج نمونه کار این شرکت قرار گرفته و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.


HPL(اچ پی ال)
کاتالوگ HPL (اچ پی ال) :
وارد شدن پروژه های اجرا شده در ایران با HPL (اچ پی ال) به کاتالوگ کارخانه Pelilam ترکیه که نشانگر حسن انجام کار شرکت ماست، چه از نظر سیستم نصب نمای خشک متریال HPL (اچ پی ال) و چه از نظر شاپ بندی و طراحی پروژه های اجرا شده.

 


HPL(اچ پی ال)
کاتالوگ های HPL( اچ پی ال )  همزمان با تغییرات و افزایش طرح و رنگ HPL ( اچ پی ال ) به روز رسانی شد و به زودی کاتالوگ های جدید HPL ( اچ پی ال ) جایگزین کاتالوگ های پیشین می شود.
بازدید گروهی از مهندسان این شرکت از نمایشگاه به منظور آشنایی بیشتر با متریال های نوین ساختمانی وهمچنین به روز رسانی اطلاعات.
HPL(اچ پی ال) در، درب های پروژه بانک پارسیان
درب های سرویس های بهداشتی بانک پارسیان از پانل های HPL(اچ پی ال) طرح چوب استفاده شده است، پانل های HPL(اچ پی ال) طرح چوب همانند سایر پانل های HPL(اچ پی ال) در برابر رطوبت تغییر شکل و رنگ نمی دهد، مواد شیمیایی موجود در تمیز کننده های معمولی بر پانل HPL(اچ پی ال) تاثیر گذار نیست و در برابر خش پذیری مقاوم است.
HPL(اچ پی ال) در فضای داخلی(interior)
پانل HPL(اچ پی ال) حداقل تا 30 سال بدون تغییر رنگ و شکل باقی می ماند، پانل HPL(اچ پی ال) بدون خلل و فرج بوده و دارای خاصیت آنتی الکترواستاتیک است که مانع از لک شدن پانل HPL(اچ پی ال) می شود، پانل HPL(اچ پی ال) به علت دارا بودن لایه ملامینه نهایی در برابر خش پذیری مقاوم است، مواد شیمیایی موجود در تمیز کننده های معمولی بر پانل HPL(اچ پی ال) تاثیر گذار نیست به این دلایل پانل HPL(اچ پی ال) برای استفاده در فضاهای داخلی مانند دیوارها و درها و... نیز مناسب است.
در نمای پروژه مسکونی نیلوفر از سرامیک به صورت خشک با سیستم مریی(نمایان) استفاده شده است. از دلایل استفاده از سیستم های نصب خشک می توان به  سبک سازی و عایق بندی و مقاومت در برابر زلزله اشاره کرد.
HPL(اچ پی ال) پروژه مسکونی نیلوفر
در نمای پروژه مسکونی نیلوفر از HPL(اچ پی ال) طرح چوب استفاده شده است. با توجه به قابلیت HPL(اچ پی ال) در پانچ شدن و حک پذیری، در نمای این پروژه از این قابلیت های HPL(اچ پی ال) بهره گرفته شده است، پانل های HPL(اچ پی ال) طبق طرح مشاور پروژه CNC خواهد شد
نمای پروژه مسکونی نیلوفر آغاز شد. نمای این پروژه ترکیب متریال HPL ( اچ پی ال ) و سرامیک است. که سرامیک نیز در نمای این پروژه همانند HPL( اچ پی ال )  به صورت خشک اجرا خواهد شد.
HPL (اچ پی ال)
 پانل های HPL (اچ پی ال) دارای نشان CE مجوز فروش محصول در اتحادیه اروپا می باشد .
همچنین پانل های HPL (اچ پی ال) دارای کلیه استانداردهای اروپا شامل رده بندی حریق
 B-S1D0/EGF  و EN 13501-1 و استاندارد EN 438-6/7 می باشد.
که با توجه رده بندی حریق ، پانل های HPL (اچ پی ال) در برابر آتش سوزی مقاوم است، شعله ور نمی شود و ذوب نمی گردد و منفجر نمی شود.
HPL
طراحی و اجرای نما مانند: نمای چوب با استفاده از HPL (اچ پی ال) طرح چوب با رنگ های متنوع چوب ،نمای مدرن و.....
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منازل، هتل ها، بانک ها و... با متریال های نوین اعم از HPL (اچ پی ال)
مشاوره ساخت و ساز، مشاوره نمای ساختمان، مشاوره ساخت مسکن، مشاوره ساختمانی و...
HPL
این بازرگانی علاوه بر اخذ نمایندگی انحصاری شرکت پلی لام ترکیه برای محصولات این شرکت (HPL اچ پی ال) گارانتی 15 ساله پس از نصب ارائه می دهد.
این گارانتی تنها در صورت نصب HPL (اچ پی ال) طبق سیستم های فنی این شرکت ارائه می گردد، زیرا نصب صحیح HPL (اچ پی ال) بسیار حائز اهمیت می باشد. از ویژگی های HPL (اچ پی ال)  مقاومت مکانیکی بالا و مقاوم در برابر خش پذیری و... می باشد ،ولی این گارانتی در صورت بروز مشکل احتمالی برای HPL (اچ پی ال) ارائه می گردد.
HPL Compact در کارخانه- بخش دوم
کاغذ کرافت با زرین های فنولیک که (مقاومت حرارتی بالایی دارند) و روکش مد نظر برای HPL (طرح چوب یا طرح های دیگر) آماده می گردد وسپس در دستگاهی تحت فشار 350 bar و دمای بالای150   تبدیل به صفحات محکمی می شود که HPL نام دارد به این صورت پانل HPL با مقاومت رطوبتی وحرارتی و...تولید می گردد .
 

  


HPL Compact در کارخانه
کاغذ کرافت متریال اصلی درتولید HPL (اچ پی ال) است . از مهم ترين ويژگي هاي اين نوع كاغذ مي توان به مقاومت مناسب، روشني زياد و قابليت بايگاني (نگهداري دراز مدت) خوب آنها اشاره كرد. به این دلایل از این نوع کاغذ برای تولید HPL (اچ پی ال)  استفاده می گردد، ورق HPL (اچ پی ال) مقاومت مکانیکی بالای خود را مدیون این کاغذ است. 
اتمام  نمای HPL پروژه بانک ملت گرگان با استفاده از HPL alucompact . همانطور که پیش تر گفته شد چون در این نما نیاز به ورق HPL پانچ شده بود از ورق HPL alucompact استفاده شد به علت مقاومت بیشتر .
بازدید از کارخانه Pelicompact در ترکیه توسط  گروهی از مشاوران ، پیمانکاران و مشتریان اچ پی ال ایران و آشنایی با نحوه ساخت متریال اچ پی ال با روکش چوب و طرح های متنوع دیگر و مشخصات و ویژگی های این محصول .
بازدید گروهی از مشاوران ، پیمانکاران و مشتریان HPL  ایران از این نمایشگاه و آشنایی بیشتر با متریال HPL ، استفاده از آن در نمای ساختمان به صورت نمای چوب یا طرح های متنوع دیگر .
HPL alucompact
مزایای HPL alucompact :
· HPL alucompact نیز مانند سایر پنل های HPL self clean ,(خود تمیزشونده) می باشد .
· HPL alucompactاستحکام بیشتری نسبت به پنل های HPL غیر مسلح دارد .
· HPL alucompactحداقل تا 30 سال نیاز به هیچ گونه رسیدگی ندارد .
مقایسه HPL alucompact با سایر متریال ها :
· با استفاده از مصالح فلزی در نمای ساختمان در صورت آسیب دیدگی یا رنگ پریدگی ، زنگ میزند ولی در HPL alucompact این مشکل وجود ندارد .
· اگر از نمای آلومینیومی ( کامپوزیت ) استفاده گردد چون مزیتself clean بودن را ندارد ، به تدریج آلودگی و گرد وغبار را به خود می گیرد .
HPL Alucompact
استفاده از HPL Alucompact در نمای ساختمان سرپرستی شعب بانک ملت گلستان :
شرکت Pelicompact به عنوان تنها شرکتی که قابلیت تولید و اجرای HPL Alucompact را داراست، در نمای پروژه بانک ملت از این متریال به صورت پانچ بهره گرفته است . با توجه به مشخصات فنیHPL Alucompact : ورق HPL با لایه آلومینیومی به ضخامت 0.7 mmمسلح گردیده است این محصول به علت مسلح شدن با آلومینیوم از مقاومت واستحکام بالاتری برخوردار است و می توان از HPL Alucompact در نمای ساختمان با طرح های مختلف و نمای چوب استفاده کرد .
 برگزاری نمایشگاه tuyap استانبول با حضور موفق کمپانی پلی لام  2015/10/10 الی 2015/10/14